SSS
Sss
Neden Biz?
Kurumumuzu öne çıkaran ve farklılığımızı oluşturan temel özelliklerimiz; 
Siz Müşterilerimizin isteklerine kulak veriyoruz. İhtiyaçlarınızı etkin bir şekilde analizleyerek çözümler üretiyoruz. Zamanlama ve aciliyet bilincimizle sizlerle birlikte ortak yaklaşımla çözümleri üretirken birlikte en iyi sonuç için çalışıyoruz. Yaratıcı ve proaktif çözümler üreten profosyonel bir ekiple çalışıyoruz.
Sunucularınız hızlı ve güvenli mi?
Son teknoloji yedekli ürünler kullanılarak kurulan mimarimiz ile hızlı ve güvenli bir servis alırsınız. Kapasitemiz ölçeklenebilir. Ek olarak yedekleme hizmetimiz de ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
Programı denemek istiyoruz. Bunun için ne yapmalıyım?
İletişim sayfamızdan demo talebinde bulunabilirsiniz.
Projemiz hangi modülleri kapsıyor?
Öğreci Yönetimi, Satınalma Yönetimi, İnsan Kaynakları, Muhasebe Yönetimi, Ölçme Ve Değerlendirme, Sağlık Yönetimi, Rehberlik Hizmetleri, Ajanda, Bilgi İşlem, Kulüp Yönetimi
Okul Yönetim Sistemi hangi platformları destekliyor?
Okul Yönetim sistemi web tabanlı alt yapısı sayesinde tüm masa üstü platformları desteklemektedir (Windows, Mac osx, Linux). Mobil uyumlu modüllerimiz sayesinde mobil cihazlarda da erişim sağlayabilirsiniz (ios, adndroid, windows phone
Yıllık ücretiniz nedir? Her yıl aynı ücretimi ödeyeceğiz?
Okul Yönetim sisteminde ödediğiniz ücret yıllık bazda olup, öğrenci başına 9 TL ödeme yaparsınız. Başka hiç bir ek ücretle karşılaşmazsınız. 
Bakım ve Güncelleme için ayrıca ücret ödeyecek miyim?
Bakım ve güncelleme için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Yıllık öğrenci maliyetlerine bakım ve güncelleme hizmetlerimiz dahildir. Yeni güncellemeler otomatik ve periyodik olarak yüklenir.
Programınız ile ilgili sorularım varsa?
 Her türlü sorularınız yazılı olarak bilgi@ogrencim.net adresine 7/24 yazabilirsiniz. Telefon yoluyla soracağınız sorular için ise mesai saatlerinde arayabilirsiniz.